Biz ORA’yız!

Nere mi? ORA işte.

ORA; markalar için hissederek çalışan, vizyoner markalarla aynı dünyalarda yaşayan ve ömür boyu mutlu yaşayacağı ilişkiler arayan bir entegre dijital reklam ajansıdır. Yani gelenekselse geleneksel, dijitalse dijital, sosyal medyaysa sosyal medya. Markanın neye ihtiyacı varsa tam ORA‘ya göre. Çünkü marka olmak, birden fazla kulvarda aynı hızda hareket etmeyi, en önemlisi de birlikte aynı hedefe odaklanabileceği, aynı empati ve tutkuya sahip bir partnerle çalışmayı gerektirir.

Ora Hakkında

 

İşbirliği yapmak en iyi sonuçları verir. Günün sonunda çıkan işlerimizden emin olmak için, İstanbul’daki bağımsız ofisimiz ve odaklanmış ekibimizle dijital performans, tasarım ve metin yazma gücümüzü koruyoruz. ORA’daki her iş, tüm ekibin ortak yaratıcılığı ve strateji fikirleriyle ortaya çıkar.

ORA, vizyon sahibi markaların arkasındaki reklam ajansıdır. Web, sosyal medya, arama motoru gibi mecralardaki dijital işlerin yanı sıra; marka kimlikleri, sergiler, baskı tasarımları ve hareketli grafikler konularında da uzmanlaşmış, her disiplinde duygu odaklı işlerin modern hareketine öncülük etme yolunda ilk adımlarını atmaya başlamıştır. ORA, Türkiye Cumhuriyeti’nin yanı sıra başta İsviçre ve Almanya olmak üzere Avrupa genelinde kıtasal bir erişime sahiptir. ORA‘da yönetici ünvanı yoktur. Herkes kendi işinin yöneticisidir. Burada, baskı altında çalışmanın yaratılıcığı etkilediğine inanılır. Hazırlanacak olan projelerde mümkün olduğunca tüm çalışanların kişisel katılımı sağlanır. ORA, projelerin detaylarına sürekli dikkat gösteren, problem çözme yaklaşımıyla bilinir.

ORA, markaların tüm ihtiyaçlarına çözüm bulunabilmesi için entegre reklam ajansı olarak konumlandırılmıştır. Dijital medyaya, sadece sosyal medyayı değil aynı zamanda geleneksel medyayı da entegre eder. Analizlere dayalı gerçek iç görüler üzerinden yol haritası üretir. Markayı yaratır ve sonraki süreç için iletişim sürecini üstlenir.

ORA ekibi, tutkuludur. Kendini sürekli geliştirir, kendi içerisinde sürekli öğrenir ve hiç bir zaman “Ben oldum.” demez. Yeniler ve sürekli yenilenir. Karmaşıklıktan uzak kalmaya çalışır. Çünkü basitlik güzeldir.

EKİP ÜYELERİ

Oranın mutlu ve güçlü ekibi!

Image
Mesut Demiratar
Dijital İletişim Yönetmeni Linkedin
Image
Gündem Bilecan Demiratar
Marka ve Proje Yöneticisi Linkedin
Image
Nida Tükenmez
Sanat Yönetmeni Linkedin
Image
Kemal Ege Adıyaman
Sanat Yönetmeni Linkedin
Image
Alperen Sağ
Metin Yazarı Linkedin
Image
Samet Sağlam
Arama Motor Opt. Yöneticisi Linkedin
Image
Abdullah Hamza İnce
Proje Yöneticisi Linkedin
Image
Çağrı Ergün
Arayüz Geliştirici Linkedin
ORA İLE ÇALIŞIN

Bir projeniz mi var? Fikir alışverişi yapalım!

merhaba@oraagency.com

Or

+90 212 367 4538